|
|
|
|
|
|
|
|
DKV ČESKÁ
TŘEBOVÁ - PJ TRUTNOV |
|
|
|
TS 873 |
|
|
|
Platnost
v období 2009 / 2010 - platí od 07.03.2010 |
|
|
|
Motorové
vozy 854 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
číslo vlaku |
trasa |
omezení (jede v) |
poznámka |
|
|
|
1 den |
|
|
|
1781 |
Trutnov hl.n.
(4:38) - Hradec Králové (5:56) |
X |
|
|
|
|
1951 |
Hradec Králové
(7:05) - Doudleby nad Orlicí (7:50) |
X |
|
|
|
|
1948 |
Doudleby nad
Orlicí (8:10) - Hradec Králové (8:54) |
X |
|
|
|
|
1955 |
Hradec Králové
(11:05) - Týniště nad Orlicí (11:28) |
X |
pk |
|
|
|
5142 |
Týniště nad
Orlicí (11:40) - Náchod (12:39) |
X |
|
|
|
|
15205 |
Náchod (13:21) -
Letohrad (15:37) |
X |
|
|
|
|
15206 |
Letohrad (16:10)
- Náchod (18:39) |
X |
|
|
|
|
5107 |
Náchod (19:21) -
Choceň (20:58) |
X |
|
|
|
|
5108 |
Náchod (22:20) -
Teplice nad Metují město (22:57) |
X |
|
|
|
|
5136/7 |
Teplice nad
Metují město (23:00) - Meziměstí (23:16) |
X |
|
|
|
|
15201 |
Náchod (4:33) -
Letohrad (6:32) |
6 |
|
|
|
|
15202 |
Letohrad (6:35) -
Týniště nad Orlicí (7:29) |
6 |
|
|
|
|
5140 |
Týniště nad
Orlicí (7:40) - Náchod (8:40) |
6 |
|
|
|
|
5145 |
Náchod (9:21) -
Doudleby nad Orlicí (10:54) |
6 |
|
|
|
|
15226 |
Doudleby nad
Orlicí (11:06) - Týniště nad Orlicí (11:28) |
6 |
|
|
|
|
5142 |
Týniště nad
Orlicí (11:40) - Náchod (12:39) |
6 |
|
|
|
|
15205 |
Náchod (13:21) -
Letohrad (15:37) |
6 |
|
|
|
|
15206 |
Letohrad (16:10)
- Náchod (18:39) |
6 |
|
|
|
|
5107 |
Náchod (19:21) -
Choceň (20:58) |
6 |
|
|
|
|
5108 |
Choceň (21:01) -
Náchod (22:18) |
6 |
|
|
|
|
5120 |
Náchod (7:47) -
Meziměstí (8:42) |
+ |
|
|
|
|
5129 |
Meziměstí (9:17)
- Nové Město nad Metují (10:38) |
+ |
|
|
|
|
5124 |
Nové Město nad
Metují (11:21) - Meziměstí (12:42) |
+ |
|
|
|
|
5135 |
Meziměstí (15:17)
- Náchod (16:11) |
+ |
|
|
|
|
1845 |
Náchod (16:21) -
Choceň (17:25) |
+ |
|
|
|
|
1846 |
Choceň (18:33) -
Náchod (19:39) |
+ |
|
|
|
|
5132 |
Náchod (19:58) -
Broumov (20:59) |
+ |
|
|
|
|
25171 |
Broumov (21:01) -
Meziměstí (21:16) |
+ |
|
|
|
|
2 den |
|
|
|
1741 |
Meziměstí (4:19)
- Starkoč (5:15) |
X |
40 |
|
|
|
15100 |
Starkoč (5:20) -
Václavice (5:24) |
X |
40 |
|
|
|
1741 |
Meziměstí (4:19)
- Hronov (4:19) |
X |
pk , 37 |
|
|
|
5141 |
Hrnov (5:06) -
Váslavic (5:30) |
X |
37 |
|
|
|
5141 |
Václavice (5:30)
- Týniště nad Orlicí (6:17) |
X |
|
|
|
|
5102 |
Týniště nad
Orlicí (6:33) - Hronov (7:58) |
X |
|
|
|
|
5127 |
Hrnov (8:09) -
Náchoda (8:20) |
X |
|
|
|
|
5124 |
Náchod (11:47) -
Meziměstí (12:42) |
X |
|
|
|
|
5103 |
Meziměstí (13:17)
- Choceň (15:59) |
X |
|
|
|
|
5106 |
Choceň (16:01) -
Václavice (17:26) |
X |
|
|
|
|
5106 |
Václavice (17:26)
- Náchod (17:45) |
1 , 2 , 3 , 4 |
|
|
|
|
5172 |
Václavice (17:38)
- Náchod (17:45) |
5 |
|
|
|
|
5106 |
Náchod (17:47) -
Meziměstí (18:42) |
X |
|
|
|
|
25164 |
Meziměstí (18:44)
- Broumov (18:58) |
5 |
|
|
|
|
5139 |
Broumov (19:00) -
Náchod (20:20) |
5 |
|
|
|
|
5100 |
Meziměstí (6:44)
- Broumov (6:58) |
6 |
|
|
|
|
5127 |
Broumov (7:00) -
Náchoda (8:20) |
6 |
|
|
|
|
5147 |
Náchod (11:21) -
Týniště nad Orlicí (12:17) |
6 |
|
|
|
|
5144 |
Týniště nad
Orlicí (13:40) - Náchod (14:39) |
6 |
pk |
|
|
|
5106 |
Náchod (17:47) -
Meziměstí (18:42) |
6 |
|
|
|
|
5143 |
Náchod (7:21) -
Doudleby nad Orlicí (8:56) |
+ |
|
|
|
|
15224 |
Doudleby nad
Orlicí (9:06) - Týniště nad Orlicí (9:29) |
+ |
|
|
|
|
5612/3 |
Týniště nad
Orlicí (9:33) - Hradec Králové (9:57) |
+ |
|
|
|
|
1955 |
Hradec Králové
(11:05) - Týniště nad Orlicí (11:28) |
+ |
pk |
|
|
|
5142 |
Týniště nad
Orlicí (11:40) - Náchod (12:39) |
+ |
|
|
|
|
15205 |
Náchod (13:21) -
Doudleby nad Orlicí (14:56) |
+ |
|
|
|
|
15206 |
Doudleby nad
Orlicí (17:06) - Náchod (18:39 |
+ |
|
|
|
|
5107 |
Náchod (19:21) -
Choceň (20:58) |
+ |
|
|
|
|
5108 |
Choceň (21:01) -
Náchod (22:18) |
+ |
|
|
|
|
3 den |
|
|
|
5118 |
Náchod (4:25) -
Teplice nad Metují (4:58) |
1 |
pk |
|
|
|
1743 |
Meziměstí (5:19)
- Teplice nad Metují (5:28) |
2 , 3 , 4 , 5 |
pk |
|
|
|
5123 |
Teplice nad
Metují (5:46) - Náchod (6:20) |
X |
|
|
|
|
1841 |
Náchod (6:21) -
Choceň (7:22) |
X |
|
|
|
|
1840 |
Choceň (8:33) -
Náchod (9:39) |
X |
|
|
|
|
5122 |
Náchod (9:47) -
Meziměstí (10:42) |
X |
|
|
|
|
5131 |
Meziměstí (11:17)
- Náchod (12:11) |
X |
|
|
|
|
1843 |
Náchod (12:41) -
Choceň (13:25) |
X |
|
|
|
|
1842 |
Choceň (14:33) -
Náchod (15:39) |
X |
|
|
|
|
5128 |
Náchod (15:47) -
Meziměstí (16:42) |
X |
|
|
|
|
5105 |
Meziměstí (17:17)
- Týniště nad Orlicí (19:17) |
X |
|
|
|
|
5148 |
Týniště nad
Orlicí (19:40) - Náchod (20:39) |
X |
|
|
|
|
5153 |
Náchod (20:41) -
Týniště nad Orlicí (21:25) |
X |
|
|
|
|
5108 |
Týniště nad
Orlicí (21:35) - Náchod (22:18) |
5 |
pk |
|
|
|
5120 |
Náchod (7:47) -
Meziměstí (8:42) |
6 |
|
|
|
|
5129 |
Meziměstí (9:17)
- Nové Město nad Metují (10:38) |
6 |
|
|
|
|
5124 |
Nové Město nad
Metují (11:21) - Meziměstí (12:42) |
6 |
|
|
|
|
5135 |
Meziměstí (15:17)
- Náchod (16:11) |
6 |
|
|
|
|
1845 |
Náchod (16:21) -
Choceň (17:25) |
6 |
|
|
|
|
1846 |
Choceň (18:33) -
Náchod (19:39) |
6 |
|
|
|
|
1749 |
Meziměstí (10:20)
- Náchod (10:59) |
+ |
pk |
|
|
|
5147 |
Náchod (11:21) -
Týniště nad Orlicí (12:17) |
+ |
|
|
|
|
4 den |
|
|
|
5100 |
Týniště nad
Orlicí (4:43) - Broumov (6:58) |
X |
|
|
|
|
5127 |
Broumov (7:00) -
Náchoda (8:20) |
X |
|
|
|
|
5147 |
Náchod (11:21) -
Týniště nad Orlicí (12:17) |
X |
|
|
|
|
5104 |
Týniště nad
Orlicí (12:44) - Meziměstí (14:42) |
X |
|
|
|
|
5135 |
Meziměstí (15:17)
- Náchod (16:11) |
X |
|
|
|
|
1845 |
Náchod (16:21) -
Choceň (17:25) |
X |
|
|
|
|
1846 |
Choceň (18:33) -
Náchod (19:39) |
X |
|
|
|
|
5422 |
Náchod (22:19) -
Trutnov hl.n. (23:31) |
5 |
|
|
|
|
5101 |
Náchod (5:38) -
Choceň (6:56) |
+ |
|
|
|
|
1741 |
Náchod (5:01) -
Starkoč (5:15) |
6 |
|
|
|
|
15100 |
Starkoč (5:20) -
Náchod (5:36) |
6 |
|
|
|
|
1841 |
Náchod (6:21) -
Choceň (7:22) |
6 |
|
|
|
|
1840 |
Choceň (8:33) -
Náchod (9:39) |
6 , + |
|
|
|
|
5122 |
Náchod (9:47) -
Meziměstí (10:42) |
6 , + |
|
|
|
|
5131 |
Meziměstí (11:17)
- Náchod (12:11) |
6 , + |
|
|
|
|
1843 |
Náchod (12:41) -
Choceň (13:25) |
6 , + |
|
|
|
|
1842 |
Choceň (14:33) -
Náchod (15:39) |
6 , + |
|
|
|
|
5128 |
Náchod (15:47) -
Meziměstí (16:42) |
6 , + |
|
|
|
|
5105 |
Meziměstí (17:17)
- Náchod (18:11) |
6 , + |
|
|
|
|
5 den |
|
|
|
15201 |
Náchod (4:33) -
Letohrad (6:32) |
X |
|
|
|
|
15204 |
Letohrad (6:50) -
Hradec Králové (8:35) |
X |
|
|
|
|
1955 |
Hradec Králové
(11:05) - Doudleby nad Orlicí (11:50) |
X |
|
|
|
|
1952 |
Doudleby nad
Orlicí (12:10) - Hradec Králové (12:54) |
X |
|
|
|
|
MYČKA |
13:15 - 14:10 |
X |
|
|
|
|
1784 |
Hradec Králové
(15:00) - Trutnov hl.n. (16:21) |
X |
|
|
|
|
15417 |
Trutnov hl.n.
(17:36) - Jaroměř (18:50) |
X |
|
|
|
|
15420 |
Jaroměř (19:10) -
Trutnov hl.n. (20:23) |
X |
|
|
|
|
1741 |
Náchod (5:01) -
Starkoč (5:15) |
+ |
|
|
|
|
15403 |
Trutnov hl.n.
(4:37) - Starkoč (5:19) |
6 |
|
|
|
|
15403 |
Starkoč (5:19) -
Jaroměř (5:39) |
6 , + |
|
|
|
|
15404 |
Jaroměř (5:55) -
Trutnov hl.n. (7:22) |
6 , + |
|
|
|
|
15407 |
Trutnov hl.n.
(7:37) - Jaroměř (8:50) |
6 , + |
|
|
|
|
15408 |
Jaroměř (9:10) -
Trutnov hl.n. (10:22) |
6 , + |
|
|
|
|
15411 |
Trutnov hl.n.
(11:36) - Jaroměř (12:50) |
6 , + |
|
|
|
|
15412 |
Jaroměř (13:10) -
Trutnov hl.n. (14:25) |
6 , + |
|
|
|
|
15419 |
Trutnov hl.n.
(20:39) - Náchod (21:39) |
5 , 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
poznámky |
|
|
|
|
|
|
40 |
Jede v X od 1.VII. Do 31.VIII a 23.,28.-31.XII. |
|
|
|
|
|
37 |
jede v X opak pozn.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|